Задати питання

Приклад: ххх ххх хх хх

Відправляючи повідомлення Ви даєте згоду на обробку своїх даних

099 284 77 77м. Кропивницький, вул. Волкова, 3в

Shindler 3300 & Volkova 3V

Жовтень 10, 2019


В сучасних умовах ліфти для житлових будинків – це не просто засіб пересування, а й показник наскільки учасники проекту відповідально ставляться до майбутньої експлутації будинку. 

Kadium Development знає, що для жителів нашого проекту, це не просто будівля, це – будинок. Тому обираючи ліфт для Volkova 3V, ми прийняли найкраще рішення – надійний, престижний та безшумний Shindler 3300.

Пасажирські ліфти Shindler завдяки сучасним технологіям суттєво збільшують корисну площу будинку, зменшують електроспоживання та характеризуються мінімальними шумовими характеристиками порівняно з обладнанням, яке ви звикли бачити в Україні.

Пасажирський ліфт Shindler 3300 – просторий пасажирський ліфт для житлових і комерційних будівель. Ефективний, стильний і функціональний. Він зручний для щоденного використання, гарантує зниження витрат завдяки економічності у споживанні електроенергії.

Додатковий простір

Кабіна ліфта Шиндлер 3300 спроектована таким чином, щоб забезпечити більше простору для перевезення пасажирів. Стандартні шахти здатні вміщати кабіни ліфта зі збільшеною шириною на 25 см. У порівнянні з іншими ліфтами Шиндлер 3300 може перевозити до двох додаткових пасажирів у стандартних шахтах.

Повна тиша

Ліфт Шиндлер 3300 завдяки вдосконаленим тяговим механізмам, рухається практично беззвучно. Це забезпечує комфорт для кожного у будинку.

З думкою про екологічність

Ліфт Шиндлер 3300 є найбільш економічним в споживанні електроенергії. Йому було присвоєно найвищий рівень економічності – «Клас A» згідно класифікації незалежного стандарту VDI4707-1 з енергоефективності.

Привабливий дизайн

Для ліфтів Шиндлер 3300 передбачено кілька стильних варіантів оформлення інтер’єру – широкі можливості вибору дизайну: свіжого та оригінального, функціонального і сучасного, або витонченого і елегантного. 

Дизайнери вже працюють над оформленням інтер’єру ліфтової кабіни. Ліфт в кожній секції будинку буде мати свій унікальний дизайн. Стиль, який ідеально підійде Вам та Вашому будинку.

Volkova 3V. Стиль твого життя.

099 2847777