Задати питання

Приклад: ххх ххх хх хх

Відправляючи повідомлення Ви даєте згоду на обробку своїх даних

099 284 77 77м. Кропивницький, вул. Волкова, 3в

Volkova 3V: старт продажу!

Вересень 18, 2018

Kadium development  оголошує про початок реалізації нерухомості в новому житловому комплексі Volkova 3V за адресою вул. Волкова, 3. З нагоди початку реалізації девелопер пропонує квартири вартістю від 11 500 грн / м2.

Volkova 3V розташований на земельній ділянці загальною площею 0,7 га в мальовничому куточку Кропивницького – поблизу Дендропарку. Генеральним планом проекту передбачено будівництво 3-секційного будинку на 200 квартир, комерційними приміщеннями, коморами та впорядкованою прибудинковою територією з контролем доступу.

При розробці проекту Volkova 3V ми врахували потреби його потенційних жителів і досвід побудови житлового комплексу White Tower, тому ми віримо, що новий ЖК стане затишною домівкою для багатьох сімей. Цей комплекс створений для жителів, які люблять Кропивницький і хочуть жити саме в рідномі місті, але прагнуть якісно іншого, більш високого рівня комфорту житла і наявності розвиненої інфраструктури біля будинку.

Volkova 3V  вирізняє сучасна архітектура і застосування панорамних вікон в планувальних рішеннях. Внутрішній двір в новому комплексі, згідно з проектом, буде організований за принципом громадського простору: закрита територія, цілодобова охорона і відеоспостереження, зелені насадження з елементами ландшафтного дизайну і комфортним простором для відпочинку жителів.

Додатковою перевагою Volkova 3V є його зручне розташування. У пішої доступності від нового комплексу розташовані 4 дитячих садки, 4 школи та гімназії, обласна лікарня, головний дендропарк міста6 кілька супермаркетів, спортивні майданчики і атракціони.

Житловий комплекс Volkova 3V буде введений в експлуатацію в ІІ кварталі 2020. Будівництво здійснюється відповідно до дозволу на виконання будівельних робіт №ІУ113181940507 від 13 липня 2018 з яким можна ознайомитись у відділі продажу.

Обирайте нові планування у особливому комплексі для життя, що створюється для нової історії вашої родини.
Телефонуйте вже зараз: +380 99 284 7777

Відділ продажів: адреса – Кропивницький, вул. Чорновола, 4